KONST / Litografier / Färglitografi 8331575
nr 833 1575
Färglitografi
Signerad, 2/50, Sittande kvinna i tankar, motivets mått: 35 x 30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 juni 2013
kl 19:46:53
10/6 19:41:22